Wypukła i czerwona krosta na żołędziu penisa

Ostatnim czasie zauważyłem na żołędziu jego krawędzi czerwoną krostkę plamkę <1mm na 0.5mm >bordową troszkę intensywniejszy kolor niż reszty krawędzi żołedzia.przypomina trochę " Syfka "lecz bez białej końcówki.delikatnie wypukła nie czuć pod palcem wypukłości.Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi nie potrafię określić od kiedy to mam.reszta części żołędzia nie posiada hm żadnych widocznych wad,barwa również jest prawidłowa. proszę o informację

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana może mieć podłoże infekcji bakteryjnej. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Jeśli zmiana nie ustąpi w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.