Wypukłe, czerwone znamię na głowie

Witam, od dziecka na głowie mam czerwoną plamkę, kształt bardziej owalny niż okrągły, ok 6mm średnicy,nigdy nie sprawiało problemów wyglądało jak zwykle przebarwienie, jednak od pewnego czasu zaczęło sie robić wypukłe (raz było wypukłe a pózniej znowu przyległe do skory) aktualnie od juz ok 2 miesięcy jest wypukłe i wydaje mi sie ze stopniowo rośnie do góry, czy to zwykle znamię i możliwe ze zmiany są przez dojrzewanie, do jakiego lekarza się udać? Bardzo dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest bdanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięć. proponuje udac się do lekarzadermatologa. po badaniu lekarz okresli odpowiednie dalsze postępowanie.