Wypukłe i czerwone plamki między piersiami

Witam. 4dni temu pojawiły się między piersiami wypukłe czerwone plamki które miały charakter bardziej zwarty nic się z nimi nie działo , teraz po kilku dniach zmiana mocno swędzi przy dotyku skóry i zaczyna się rozsiewac na skórę piersi. Plamki nie łuszcza się. Nie zmieniłam ani kosmetyków ani środków do prania. Nigdy nie miałam alergii, odżywiam się zdrowo. W razie potrzeby mogę w jakiś sposób udostępnić zdjęcie tej zmiany.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.