Wypukłe krostki pod oczami

Mam taki problem ze nie dość ze mam takie wypukłe krostki (miękkie - nie do wyciskania) pod oczami to jeszcze ciągle mi się robią jakieś opuchnięcia (z alergii) i wory. Mam 23 lata a moje oczy juz maja zmarszczki, mimo ze ich nie katuje toną kosmetyków. Jestem na prawde zła bo staram się dbać o siebie a moje okolice oczu wyglądają raczej jak jakies oczy ćpuna a nie normalnej zadbanej dziewczyny. Prosze o jakas rade.

Urszula Forenc Dietetyk, Wrocław

Dzień dobry. Ze strony dietetycznej polecam zrobic testy nietolerancji pokarmowych i od razu spróbowac eliminację nabiału i zbóż.
Pozdrawiam!