Wypukłe zgrubienie w okolicy wątroby

Witam serdecznie mam pytanie wyskoczyło mi coś 2 raz takie jasno bezowe plamka wypókła zgrubienie w okolicy wątroby już kiedyś miałem jedna wycięli mi to wyskoczyła 2 obok nie wiem co to jest wygląda jak by się coś przykleiło szorstkie w dotyku czy jest możliwość by się dowiedzieć co to moze być teoszke ciemniejsze od skóry bardzo bym prosił o pomoc

Sam opis zmiany w jaki Pan przedstawia nie daje możliwości określenia czym ona jest. Pisze Pan, że podobna zmiana została kiedyś usunięta. A jaki wtedy był wynik badania histopatologicznego? (jeśli w ogóle zmiana skórna została wysłana do badania histopatologicznego). Zapewne ta zmiana jaka teraz powstała jest identyczna do tej którą wcześniej usunięto. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z dermatologiem.