Wypuklina pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego L3L4

wypuklina pierścienia włóknistego krążka międzykręgowegol3l4 która modeluje brzuszną powierzchnię worka opony twardej podwięzadłowe przepukliny tylne centralne krążków l4l5 l5s1które uciskają worek opony twardej i korzenie nerwowe na obu poziomachobniżenie sygnału w obrazach t2 zw/w krążków

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatie. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.