Wypukłość jednej piersi w 15. tygodniu ciąży

Mam 38 lat i jestem w 15 tyg. ciazy. Odkąd moje piersi zaczęły sie powiększać zauważyłam ,ze lewa jest większa od prawej . Na lewej piersi otoczka wokół sutka jest bardzo duża i sa na niej wypukłe krostki . Pod samym sutkiem jagby w poprzeg jest duża wypukłość (miękka) wszystko wyglada bardzo nie symetrycznie ,przy tym nic mnie nie boli . Czy to moze byc rak sutka ? Bardzo sie martwię .

Dla pewności warto jednak wykonać usg piersi.

Raczej nie jest to rak , ale na odległość - bez zbadania nic konkretnego nie odpowiem , proszę koniecznie udać się do ginekologa , zż