Wypukłość na podniebieniu

Dzień dobry. Zwracam sie z następujacym problemem. Mianowicie, zauważyłam, ze na podniebieniu wyskoczyła mi taka mała wypukłość. Nie boli, jej kolor tez nie jest zmieniony, po prostu jest. Czy jest to powód do niepokoju? Dodam ze leczę sie na grzybice jamy ustnej. Moze to nic poważnego, jednakże wizytę u laryngologa mam dopiero za jakiś czas, a trochę sie boje tej grudki.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez możliwości oceny zmiany na podniebieniu. W tej sytuacji może Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego zanim uda się Pani skontaktować z laryngologiem.