Wypukłość pleców u 5-miesięcznego dziecka a prawidłowy rozwój

witam moja córcia kończy 5 mies.zauważyłam przy kąpieli gdy siedzi takie z jednej strony wypukłe sa plecki jak leży na brzuszku to sa proste tylko gdy siedzi i sie pochyli.była szczepiona i gdy lekarz ja osłuchiwał nic nie mówił na ten temat tylko tyle ze zdrowo sie rozwija.czy to normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Z opisu ciężko wywnioskować na czym polega problem, konieczne jest obejrzenie dziecka. Jeśli to Panią niepokoi radziłabym pokazać dziecko pediatrze.
Pozdrawiam