Wypukły pieprzyk na szyi

Zawsze na szyji mialam wypukly pieprzyk ale teraz mi urusl i jest juz troche wiekszy ale nie wiem czy to jest grozne czy nie.

Sama zmiana wielkości zmiany skórnej nie musi być groźna. Jednak regułą jest, ze zmiana wielkości czy zabarwienia znamienia jest wskazaniem do konsultacji lekarskiej. Ważne jest czy powiększeniu znamienia towarzyszą świąd czy zmiana jednolitości zabarwienia.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka