Wyraźna tendencja do tachykardii zatokowej

witam dzisiaj otrzymalam wynik holtera i nie wiem czy mam sie martwić tym wynikiem czy nie.wyszło mi ze śerdni wynik tetna mam 84bpm a minimalne to 48bpm. a max 144bpm. Równiez mi wyszło ze od godz.7 do 21.mam wyrazna tedencje do tachykardii zatokowej 100-120/min.w godz.nocnych zwolnienie rytmu zatok.do 50-60/min.rowniez wyszlo mi migotanie przedsionków. proszę o paradę lekarza czy to jest cos nie pokojącego w tym opisie z gory dziekuje Bogusia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezwzględnie konieczna jest konsultacja z kardiologiem.