Wyraźne spłycenie lordozy lędźwiowej w RTG
witam mam 30 lat wynik rtg wyraznie splycenie lordozy ledzwiowej. Prawo stronna skolioza kregoslupa ledzwiowego . Obnizenie wysokosci tylnego i srodkowego odcinka krazka miedzykregowego l5/s1. Wysokosc pozostalych krazkow miedzykregowych oraz wysokosc trzonow kregow a takze ich struktura kostna prawidlowa . Jak mam leczyc skoro mam czeste przypadki ze odejmuje mi konczyny dolne i nie moge chodzic .Co mam robic ? Prosze o rade i pomoc.A bol dalej jest i tlko mam przepisany ketanol . pozdrawiam

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie dolegliwości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Z wynikiem badania proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.