Wyregulowanie cyklu i ewentualna pomoc w zajściu w ciążę

Witam. Od 2 miesięcy biorę duphaston od 16 dnia przez 10 dni na wyregulowanie cyklu i ewentualną pomoc w zajściu w ciąże. Staramy się z mężem o dziecko, a jestem już po 2 poronieniach. Zostały mi jeszcze 2 tabletki, a dzisiaj rano miałam brazowe plamienia. Miesiączke powinnam dostać dopiero po braniu tabletek. Dlaczego tak się dzieje?? Pozdrawiam

Jeśli pojawiają się plamienia podczas brania duphastonu a za Panią dwie (pewnie niedawno temu) ciąże, to zacząłbym od oznaczenia poziomu prolaktyny we krwi i u ocenę prze swojego lekarza. Resztę badań na pewno zna i pokieruje.