Wyregulowanie okresu bez tabletek antykoncepcyjnych

Witam.Mam problem z wyregolowaniem okresu,czy mozna to wyleczyc bez brania tabletek?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim leczenie musi obywać się pod kontrolą ginekologa, może się ono odbywać poprzez stosowanie preparatów hormonalnych nie będących lekami antykoncepcyjnymi, jednak zależy to od stopnia i przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych.