Wyrywanie i jedzenie włosów u 25-latki

Witam,Mam 25 lat i mam (chyba) a raczej napewno psychologiczny problem... Od kilku a nawet kilkunastu lat bo juz w gimnazjum to robilam mam problem z wyrywaniem i jedzeniem wlosow. Czytalam wielokrotnie na internecie ze taka choroba nazywa sie trichollomania czy jakos tak,z tym ze jak czytalam to ludzie z tym problemem potrafia sobie garsciami wyrywac wlosy... Ja tak nie robie ,ja nie wyrywam kazdego tylko taki jaki mi wypadnie tzn np bawiac sie wlosami zawsze jakis sie urwie i wtedy go zjadam

Dzień dobry, w celu pełnej diagnozy zachęcam panią do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą. Po postawieniu diagnozy zaproponuje on dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.