Wyrządzanie krzywd przez teściową

Witam, mam problemy z tesciowa ktora wyrzadzila mi wiele krzydy, starajac sie nastawic meza przeciwko mnie. jak jej sie to nie udalo to postanowila sie do nas nie odzywac. Od 4miesiecy jej nie widzialam ale ja ciagle o niej mysle, chce sie jakos zemscic ale powstrzymuje sie sama przed tym bo wiem ze to nic nie da. Niedlugo idizemy na impreze na ktorej ona tez bedzie jak mam sie zachowac jak wezmie moje dziecko na rece. Dla mnie to bedzie silne przezycie bo ona sama zrezygnowala z kontaktu z nami

Witam Panią
Pisze Pani o trudnej relacji z teściową, rozumiem że ta relacja musi być dla Pani ważna i istotna. Pyta Pani co zrobić na rodzinnej imprezie jak teściowa będzie chciała pobawić się z Pani dzieckiem czy też je przywitać, jak najbardziej pozwolić, nie warto aby dziecko cierpiało z powodu konfliktu dorosłych. Teściowa pewnie bardzo chętnie i zajęła by się maluszkiem i pomogła, czasami warto spory czy kłótnie odłożyć na bok i pozwolić aby sytuacja sama się potoczyła. Zemsta nie jest dobrym pomysłem, stanowią Państwo rodzinę, każdy ma swoje wady, ma je Pani, ma je teściowa.
Życzę dobrego wyboru
Anna Suligowska

Wszelkiego rodzaju działania powinna Pani ustalić z mężem, to w końcu jego matka. Podjęcie jakiś kroków mających na celu zemstę najprawdopodobniej popsuje Pani relacje z małżonkiem a tego przecież nie ma Pani na celu.

Te pytania, które Pani stawia powinny być zadane w bezpiecznym otoczeniu Pani mężowi a wszelkie decyzje powinny być wynikiem Państwa dyskusji i satysfakcjonować was obydwoje.