Wyrzucanie jedzenia przez córkę

Moja córka ma 11 lat. Od jakiegoś czasu przestała jeść regularnie posiłki (wyrzuca je). Ma 160 cm wzrostu i waży 47,5 kg. Martwię się o nią.

Masa ciała córki jest poniżej normy, a zachowanie może świadczyć o zaburzeniach odżywiania. Powinna się Pani zgłosić z córką do specjalisty (terapeuty) zajmującego się zaburzeniami odżywiania - im szybciej zdecyduje się Pani na działanie tym większa szansa na skuteczne zatrzymanie potencjalnej choroby.

Droga Pani!

Rzeczywiście córka jest już dosyć szczupła, w związku z czym proponuję znaleźć psychologa, psychiatrę lub psychoterapeutę zajmującego się zaburzeniami odżywiania oraz dietetyka, który będzie w stanie zachęcić Pani córkę do jedzenia. Wyrzucanie jedzenia jest bardzo złym objawem, w związku z czym proszę nie czekać zbyt długo!

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
http://dietetycznaodnowa.pl

Witam Panią,

uważam, że są powody do niepokoju i słusznie że Pani się martwi. Córka jest dość szczupła i zaczęła wyrzucać jedzenie to mogą być sygnały anoreksji. Proszę zgłosić się do psychoterapeuty zajmującego się zaburzeniami odżywiania oraz do dietetyka, który pomoże w prawidłowym odżywianiu i ułoży właśiwą dietę.
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk