Wyrzuty sumienia i problemy z pogodzeniem się ze śmiercią siostry

Zmarła moja siostra, którą b. kocham . Miesiąc przed jej odejsciem poklucilysmy się telefonicznie. Mam potworne wyrzuty sumienia !! Nie umiem pogodzić się z odejsciem i nie potrafię wybaczyc sobie tej kłutni . Jestem załamana serce pęka mi z bólu! !! Nie wiem co mogę zrobić ????

Proszę starać się wspominać dobre chwile, które spędziłyście razem - a których z pewnością było więcej niż kłótni.

Czasami ulgę w cierpieniu można znaleźć uczestnicząc w specjalnych grupach wsparcia dla osób po stracie bliskiej osoby lub udając się po wsparcie do psychologa.
Pozdrawiam!

Witam,
rozumiem, ze sytuacja jest trudna, może warto w takiej sytuacji porozmawiać z psychologiem? To może pomóc Pani pozbierać i uporządkować myśli w tej bardzo trudnej dla Pani sytuacji. Zachęcam do tego. Pozdrawiam.