Wyrzuty sumienia po pettingu z byłym chłopakiem

hej.wczoraj moj były odprowadził mnie do domu wzial mnie za reke a potem zaczelismy sie calowac nastepnie usiedlismy na lawce i dalej to robilismy zaczelismy sie macac po miejscach intymnych bylo mi dobrze i jemu z reszta tez.Bylismy oboje pijani.Rano powiedzial o tym znajomym.Mam teraz wyrzuty sumienia ze to robilam co mam robic?g
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety tego, co się wydarzyło, nie jesteś już w stanie zmienić. Dlatego postaraj się wyciągnąć wnioski z tej całej sytuacji i nie popełniaj tych samych błędów.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Po prostu nic, potraktować to zdarzenie jako ważną lekcję...

Życzę tego, czego najbardziej jest teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com