Wyrzuty sumienia po seksie oralnym

Nie mogę sobie poradzić z tym że zgodziłam się na seks oralny, nie zmuszał mnie, ale mam okropne wyrzuty sumienia - mój chłopak jest moim pierwszym partnerem, nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu bo chciałam czekać na kogoś kogo pokocham... zrobiłam mu to w prezerwatywie, tylko chwilę powiedziałam mu, że mi się nie podoba i nie chcę więcej, powiedział że rozumie. Tak się strasznie teraz z tym źle czuję,żałuję że to zrobiłam, boję się że w jego oczach straciłam wartość i że jestem łatwa:(

Dzień dobry.

Odpowiedziałem już na Pani inny post, jednak jak widać, nie udało mi się rozwiać Pani wątpliwości. Może, zamiast się zadręczać w samotności, porozmawiać o Pani uczuciach z partnerem?

Pozdrawiam.