Wyrzuty sumienia przy jedzeniu i prowokowanie wymiotów

nie wiem jak to nazwać i jak sobie z tym poradzic. nie jem niczego bez wyrzutów sumienia, a jak jem to musze zwymiotować, jeśli nie pozbędę się czegoś czuje się beznadziejnie. czuje sie bez wartosci boje sie ze przytyje ... wymiotuje codziennie czasami nawet kilka razy dziennie jesli nie wymuotuje to nic nie jem mam obawy również że nie wymuotuje wszystkiego czego zjadłam błagam prosze o pomoc ...

Witam. Opisane przez Panią objawy są niepokojące i mogą mieć źródło w psychice. Proszę się zwrócić do psychoterapeuty, żeby potwierdzić lub wykluczyć podłoże psychologiczne tych problemów i ewentualnie podjąć odpowiednią terapię. Pozdrawiam, M. Bukowska

Witam serdecznie,

Objawy, które Pani opisuje są charakterystyczne dla bulimii. Proszę jak najszybciej udać się do psychologa. Wiem, że brzmi to niezbyt zachęcająco ale sama Pani z tym sobie nie poradzi.Może być coraz gorzej a choroba wyniszczy Pani organizm. bulimi często kończy się szpitalem i poważnymi konsekwencjami. Póki jeszcze nie jest za późno proszę koniecznie zgłosić się o pomoc!! Wyrzuty sumienia po jedzeniu, myśl ze Pani przytyje to wszystko siedzi w Pani głowie i wymaga leczenia.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk