Wyrzynanie się ósemek a ból głowy

Witam, czy przy wyrzynaniu się ósemek które mogą być zatrzymane lub mają problem z wyrzynaniem może towarzyszyć silny ból głowy stan podgorączkowy zawroty głowy mdłości momenty kiedy robi sie duszno? Poza tymi objawami nic mi nie dolega nawet nie bolą mnie dziąsła

Jest taka możliwość. Zatrzymane zęby mądrości, takie, które wyrzynają się pod nieodpowiednim kątem mogą powodować tego typu dolegliwości z bólem głowy czy nawet gorączką na czele. Najlepiej udać się do stomatologa, który za pomocą RTG będzie mógł zlokalizować pozycję zębów. Jeśli wyrzynaniu się ósemek towarzyszą tak silne dolegliwości, stomatolog może zdecydować o ich ekstrakcji.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl