Wysięk surowiczo-ropno-krwisty między szwami po 14. dniach od wycięcia pilionidal sinus

Dzień dobry jestem po zabiegu wycięcia całkowitego "pilionidal sinus" wycięcie było radykalne a rana zszyta z przemieszczeniem szpary poza linie pośrodkową. góra ładnie się zagoiła po 14dniach natomiast dól (3górne szwy-3dolne szwy) słabo się goją , w dodatku z pod 4 szwa a dokładniej miedzy 4 a 5 szwem w dolnej częsci rany jest wysięk surowiczo-ropno-krwisty szczegolnie podczas schylania-lub gdzi siędze na ranie. czy to powikłanie i nie dokładne wyciecie torbieli czy etap długotrwałęgo gojenia?

Witam.
Może to być infekcja w ranie pooperacyjnej. Proszę się udać na kontrolę do operatora bo trzeba ocenić miejsce operowane. Pozdrawiam i życzę zdrowia