Wysięk z pochwy, pieczenie a Candida Albicans

Witam. Kobieta 29 lat. 14.05 21.05 miesiączka, 22.05 wysięk z pochwy-na oko candida albicans świąd i pieczenie. Tego samego dnia po badaniu przepisano mi Gyno Pevaryl 150 (3 globulki) oraz maść Pimafucort - do jednoczesnego stosowania. Nie pobrano próbek na posiew. 23.05 świąd i pieczenie nieco ustąpiły, ilość grudkowatej, białej wydzieliny również zmniejszona. 24.05 pojawiła się różowa wydzielina, 25.05 krew oraz skrzepy. Kolejna wizyta dopiero w środę. Z góry dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję poczekać do zakończenia terapii i ew. po braku poprawy bądź nasileniu się krwawień kontakt z lekarzem.