Wyskakiwanie kręgu w odcinku lędźwiowym

Witam,mam problem z kregosłupem. Wyskakuje mi kręg w odcinku ledzwiowym. Średnio 5 razy dziennie,normalnie funkcjonuje ale przy nachylaniu sie zaczyna bolec.Zawsze sam sobie go wstawiam kladac sie na plecach,nogi unosze i skrecam w jedną strone i od razu lekko strzeli i jest ok,odbywa sie to bez bólu. Co mam robić,żeby nie wyskakiwał? Byłem osobą bardzo aktywna fizycznie ,ale teraz musze sie ograniczać. A to wszystko przez bardzo silowe cwiczenia na drabince. Pomocy! Jakiś pas,leki cokolwiek ..

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do lekarza rehabilitanta. Prawdopodobnie wskazane są odpowiednie ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych.