Wyskakiwanie krost po zjedzeniu nabiału, owoców lub wypiciu kawy

Witam, mój problem polega na tym,że jak zjem więcej niż raz(np. przez dwa dni)np coś mlecznego np jogurt, mleko. Również owoce, wypije kawę zwykłą lub cappuccino to wyskakują mi krosty na twarzy. Choć jak jem żółty ser( który też jest z mleka) nic mi po nim nie wyskakuje.Dlaczego tak się dzieje? Czy jestem na coś uczulona?

Tak . Na pewno. Jedynie należy się dowiedzieć na co dokładnie, czyli zrobić test na nietolerancję pokarmową. Eliminacja produktów na które jest nietolerancja spowoduje poprawę sytuacji i powrót do normalnego stanu. Jeśli będzie więcej pytań to proszę śmiało pisać. Mój mail: koslesz61@gmail.com

Witam serdecznie.

Bardzo możliwe iż nie toleruje Pani nabiału. W ostatnim czasie jest to dość powszechne w naszym społeczeństwie. Najlepiej wykonać test na nietolerancję pokarmową, a następnie zastosować dietę eliminacyjną - usunąć z jadłospisu produkty, które mogą wywoływać i nasilać wymienione objawy.

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl