Wyskakujące pryszcze na udach

Witam. Od jakiegoś czasu wyskakują mi pryszcze na udach. Pora roku nie ma znaczenia. Byłam już u lekarza dermatologa i uzyskałam informację iż to na tle nerwowym. Wybrałam całą serię różnych maści i niby zeszło ale po jakimś czasie powróciło i tak jest do tej pory. Od tygodnia mam na udzie nowy wysyp. Najgorsze jest to że po pryszczu zostają ślady - czerwone, paskudne. Muszę się przyznać, że zdarza mi się pryszcza wycisnąć. Proszę o pomoc bo diagnoza poprzedniego lekarza jest nietrafiona. Kasia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po pierwsze muszę przestrzec aby nie wyciskać wspomnianych pryszczy. Warto wykonać badania hormonalne gdyż często ich pojawienie się koreluje z wahaniami hormonalnymi.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl