Wysoka gorączka, bóle gardła oraz osłabienie

Mam 18 lat od wczoraj wysoką goraczke wieczorem dochodzila do 39,5 a teraz rano 38,3 jestem bardzo oslabiona mam silny bol gardla czuje jakbym wszystko miala w srodku spuchnięte...czy to angina?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to angina ale bez badania nie można tego stwierdzić. Może to być równie dobrze inna infekcja np. wirusowa. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.