Wysoka gorączka, dreszcze i ogólne osłabienie

Witam, moj chlopak od wczoraj goraczkuje. Wiek pacjenta 27 lat. Zaczeło się nagle zaczelo go telepac i mial dreszcze, temperatura 39 C. Ogolne osłabienie, ból głowy. Zadnych innych objawow. mimo przyjmowania lekow przeciwgoraczkowych temperatura sie nie obniza. Co to moze byc jakie srodki lecznicze stosowac. Mieszkamy za granica nie mamy mozliwosci jeszcze skorzystaj z wizyty u lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani partner zdecydowanie powinien zostać oceniony przez lekarza! Do czasu wizyty proszę stosować leki przeciwgorączkowe.