Wysoka gorączka i biegunka u 10-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie, mój synek skończył 10 miesięcy, przez 3 dni miał wysoką gorączkę, byłam u lekarza, dostałam leki i nic więcej się nie działo. Temperatury już nie ma, pojawiła się biegunka. O czym może to świadczyć? Co mam podawać dziecku, żeby złagodzić dolegliwość? Dużo pije, czy podawać mu soki? Co jeszcze mogę zrobić? Po ilu dniach udać się do lekarza? Bardzo proszę o informację. Pozdrawiam

Do lekarza za 2 dni. Leki to diclofor 30 2x1 saszetka 5 dni Enterol 250 2 x 1 saszetka 5 dni orsalit 3 x 1 szklanka letni płyn 3 dni.