Wysoka gorączka i bóle ucha u 4-latki

Witam, moja 4-letnia córka praktycznnie od miesiąca choruje. najpierw angina - dostała ceclor na 7 dni, poprawa ale nie do końca. w przedszkolu była 3 dni. znowu wysoka gorączka i ból ucha. pediatra skierował do laryngologa, który nie dał antybiotyku na zapalenie ucha dostała neosine i mucosolvan. po pogorszeniu pediatra stwierdził zapalenie zatok i antybiotyk - summamed na 5 dni. dwa dni po odstawieniu gorączka prawie 40 stopni. dostała zinnat i crp w drugiej dobie 65 a ob 39. co robić?

Małgorzata Panek

Wysokie OB i CRP świadczą o zakażeniu bakteryjnym. Należałoby wyleczyć do końca infekcję, co może wiązać się z podaniem kolejnego antybiotyku.
Konieczna będzie po leczeniu kontrola laryngologiczna.
Proszę udać się ponownie z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam