Wysoka gorączka przez jeden dzień i wysypka u dziecka a podejrzenie ospy

moje dziecko mialo wysoka goraczke 40st jeden dzien, pote mja wysypalo n apleckach brzuszku, pupie, kroczu, lekko na twarzy . Podejrzewalam ospe bo kolezanki corka miala a bawily sie razem. Niemniiej krostki mojej corki sa bardzo drobniutkie i nie ma w nich plynu ani nie zamieniaja sie w strupki. DOdam ze kilka dni wczesniej zwymiotowala raz i slabo sie czula

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być objawem ospy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę lekarza pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.