Wysoka prolaktyna i leczenie bromegronem

Witam, jakiś tydzień przed okresem, może więcej mam plamienia koloru czerwonego, brązowego. Dodam że mam problemy z wysoką prolaktyną i ją leczę bromegronem. Wizytę u ginekologa mam dopiero 4 grudnia, wcześniej nie dam rady czy mam się martwić do tego czasu? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie, tak jak pisałem wcześniej plamienia takie mogą występować w związku zaburzeniem stężenia prolaktyny. Nie jest to jednak wskazanie do bezzwłocznego stawienia się u lekarza.