Wysoki cholesterol i szybkie męczenie się

mam problem z wysokim poziomem cholesterol po lekach i diecie nie obniza sie od jakiegos czasu mam wysoki poziom ferritinu wapnia hematokrytu i hemoglobiny.Zle sie czuje bola mnie nogi chodze jak staruszka mam problemy z szybkim meczeniem sie podczas chodzenia .nie moge schudnac pomimo zdrowego odzywiania TSH w normie.co moze byc powodem takiego zageszczenia krwi i czy jest to niebezpieczne .moja otylosc to tylko wielki brzuch wygladam jak w 7 mies ciazy.wysoki poziom bad moze byc od watroby.

Witam.
Zbyt wysoki poziom cholesterolu może być też spowodowany stresem. Wielki brzuch to tak zwana otyłość brzuszna. Polecam picie wody 1,5 do 2 l dziennie, wykluczyć proszę produkty które powodują wzdęcia( kapusta, gruszki, brokuł itp.). Dobrze jest pić herbaty ziołowe np. mięta, koper włoski, jeść jogurty naturalne, stosować przyprawy takie jak bazylia, oregano, majeranek itp.( przyspieszają przemianę materii).
Oczywiście dołączamy ćwiczenia na brzuch.
Pozdrawiam
Julita Krawczyk