Wysoki popęd seksualny u 25-latka

Mam 25 lat mam problem mam wysoki popęd na seks a moja dziewczyna jest dziewica i chce z tym poczekac jeszcze 9 miesiecy . Jak sobie z tym poradzic ?

Dzień dobry!

Sposobem zaspokojenia potrzeb seksualnych jest współżycie (także wzajemne pieszczoty bez pełnego stosunku) lub masturbacja. Większość osób, która z różnych powodów nie współżyje w związku, korzysta z masturbacji.

Poza tak technicznym rozwiązaniem, warto się jednak zastanowić także nad innymi kwestiami... Czy Pana potrzeby seksualne są rzeczywiście wysokie lub zbyt wysokie, czy też prawidłowe i przeciętne? Jakie znaczenie i wpływ na Pana ma decyzja partnerki? Jak partnerka odnosi się do Pana potrzeb seksualnych? Czy macie Państwo wspólne poglądy i przekonania dot. spraw seksualnych - lub odmienne, ale wzajemnie je rozumiecie i szanujecie? Jak wyobrażacie sobie Wasze współżycie w przyszłości? itp.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Wydaje się, że rozwiązanie problemu wysokiego popędu widzi Pan wyłącznie poprzez podjęcie stosunków seksualnych (określanych jako "coitus"). Tymczasem zanim podejmie się "dorosłe" współżycie, warto poznać też inne formy zachowań erotycznych (czy, jak Pan woli - seksualnych), które również mogą przyczynić się do rozładowania Pańskiego wysokiego popędu oraz - co ważniejsze - pozwolą zarówno Panu, jak i partnerce poznać wzajemne reakcje i upodobania.

Te inne formy określane są mianem "petting", a oznaczają po prostu różnego rodzaju pieszczoty całego ciała, podobnie jak stosunek prowadzące do orgazmu (w tym do rozładowania popędu, o którym Pan pisze). Niektóre pary dodatkowo stosują również np. seks oralny.

Jak Pan widzi, jest wiele sposobów na zaradzenie Pańskiemu problemowi.

Pozdrawiam.