Wysoki poziom cholesterolu i podjadanie wieczorami

Witam! Mam 23 lata, mój cholesterol to 242 czyli więcej o wiele niż norma. Ogólnie jestem osobą, która lubi ćwiczyć i nie mam z tym problemu. Przez ostatni czas wieczorami cały czas podjadam a to słodkie a to kilka kanapek zjem i wszystko razem. Rano tylko jakieś małe śniadanie i później zwykły zdrowy obiad. Jak mogę przestać się obżerać wieczorami? Czasami nawet się popłaczę gdy wszystko zjem. Proszę o radę Asia

Witam,

zajadanie wieczorne to niestety problem bardzo wielu kobiet. Wynika to z jednej strony z niedoborów w ciągu dnia (głównie energetycznych), a z drugiej strony - z zajadania stresów.
Warto najpierw ułożyć sobie kompletną dietę, a następnie - zastanowić się jak można inaczej rozładować emocje w godzinach wieczornych. Niektórym pomaga gorąca kąpiel, a inni wolą spacer czy fitness. zachęcam do kontaktu z dietetykiem i psychologiem. Z doświadczenia wiem, że to najlepiej działa :)
Powodzenia

Ewa Ceborska
https://www.facebook.com/FoodDiet