Wysoki poziom kreatyniny

Mam poziom kreatyniny 2,00 lekarz nie chce zrobic tomografu komputerowego z powodu wysokiej wartosci kreatyniny.Biore tabletki wentur i contiks 40 dwa razy dziennie leczac wrzody zoladka.Przestrzegam diete przeciw wrzodom.mam miazdzyce i inne choroby.Czy moga powodowac wzrost kreatyniny tabletki vetur.Jak nie bralem to bylo wporzadku.prosze oodpowiedz. Zpowazaniem Wladek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety podany przez Pana preparat nie istniej. Nie jest zatem możliwe określenie jego wpływu na nerki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.