Wysoki poziom wapnia i witaminy D w 29. tygodniu ciąży

Witam Serdecznie Moja zona w 14 tyg. ciazy przy rutynowej wizycie zostala zatrzymana w szpitalu, wykryto wysoki poziom wapnia 3.9 (hiperkalcemia) przrebyla wszystkie badania wykryto wysoki poziom witaminy D. Obecnie jestesmy 29 tyg ciazy, ciagle przyjmuje 2.5l soli fizjologicznej dziennie poprzez PICC line poziom calcjum spadl i wacha sie pomiedzy 2.3-2.6 dostawala plyny w ciagu nocy pila w ciagu dnia 3l teraz przyjmuje w dzien calcjum skoczylo do 2.7nie pije w ciagu nocy czy to zagrza dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.