Wysoki puls oraz drgawki, zawroty głowy i ciągłe uczucie parcia na pęcherz
Witam> Od roku mam wysoki puls ok 115 ,czuję się wtedy bardzo słabo,mam drgawki,zawroty głowy,ciągłę uczucie parcia na pęcherz. Trwa to ok 20 minut. Badania TSH,magnez,potas,HGB,usg brzucha i echo serca sa dobre, Nie wiem co robić....

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, czy wykonano badania w kierunku ew. guza chromochłonnego nadnerczy? Jeśli nie, to wskazany jest kontakt z endokrynologiem. Zaleca się również wykonanie pomiaru ciśnienia w trakcie wystąpienia wspomnianych dolegliwości.