Wysoki puls u 20-latki z anemią

Witam. Mam pewien problem mam bardzo wysoki puls w stanie spoczynku od 90-100 na minute. Wczoraj dostałam gorączki 38,5 dreszcze i silny ból kolan a pulsu miałam 112. Mam 20 lat i mam anemie.Nie wiem czy wysoki puls to cos normalnego?prosze o pomoc.Z góry dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie diagnostyki podwyższonego pulsu. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.