Wysoki puls u 22-letniej osoby

Witam. Mam 22 lata, moja wątpliwość dotyczy wysokiego pulsu. Ciśnienie jest dobre w granicach 120 na 72 lub 115 na 68, jednak kiedy jestem w stanie spoczynku puls potrafi wynosić 97. Przed snem wynosi około 83 i nie raz czuje przy zasypianiu jak bije w plecach. Oczywiście puls jest różny, ale bardzo często powyżej 90. Czy powinnam zgłosić się z tym do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć, konieczna jest także ocena ekg