Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysoki puls u 60-letniej kobiety

Choruje na serce. Mam stymulator /z powodu SSS i bloku A-V/ zażywam duże dawki leków m.in. Betaloc Zok 250mg.dz. Digoxin 250mg. Accupro 40 dz. mimo to mam często wysoki puls 85-91 . Czy to normalne? Mam 60 lat. Wizytę u kardiologa mam odległą.
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

Wskazania do wykonania by-passów

Pomostowanie aortalno-wieńcowe często stanowi ostatnią deskę ratunku dla osób chorujących na serce. Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne i Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne określają kryteria wykonania by-passów, decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta podejmują lekarze.

MichaĹ Kurek
56 poziom zaufania

Szanowna Pani! Polecam wizytę u lekarza który opiekuje się Panią po wszczepieniu stymulatora. Takie tętno może wynikać z ustawień stymulatora. z poważaniem Michał Kurek

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy