Wysoki puls w stanie spoczynku

Witam. Mam 21 lat i niepokoi mnie to , że w stanie spoczynku mam wysoki puls , zazwyczaj 90-100/min. Kiedyś zabrało mnie pogotowie z tego powodu miałam uczucie jakby na pare sekund coś ciężkiego przygniatało mi klatkę piersiową, serce na moment przestawało bić i po chwili bezdechu bilo normalnie. Byłam u kardiologa i stwierdził, że to na tle nerwowym... Zamierzam wybrać się ponownie do innego, bo strasznie mnie to niepokoi. Czasami nie mogę zasnąć, bo przeszkadza mi mocne bicie serca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.