Wysoki wynik TSH przy planowaniu ciąży

Razem z mezem chcielibysmy zaczac starac sie o dziecko. Bylam u ginekologa i pan doktor stwierdzil ze nie ma przeciwwskazan i zebym brala tylko kwas foliowy. Ja natomiast postanowilam zbadac sobie tsh poniewaz kiedys jakies 7 lat temu mialam niedoczynnosc tarczycy ( chyba) i bralam tabletki. Moj wynik teraz to 3, 640. Czy to znaczy ze wynik jest za wysoki i nie powinnam starac sie o dziecko? i.

Szanowna Pani!

Wynik jest dobry-możecie Państwo starać się o dziecko.Na początku ciąży należy ponownie sprawdzic poziom TSH.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka