Wysoki wzrost 18-latki

Witam.mam 177cm wzrostu i boje sie ze jeszcze urosne a w styczniu koncze 18 lat....to raczej nie powinnam juz urosnac?
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Tempo wzrostu i czas w którym najsilniej on następuje są bardzo indywidualne. Z reguły w tym wieku nie następują już znacząc zmiany w zakresie wzrostu, jednak nie ma na to gwarancji.