Wysokie ciśnienie i opuchlizna po cesarskim cięciu w 35tc

Witam , moja dziewczyna miała zatrucie ciązowe , wysokie ciśnienie miała i białko w moczu , zrobili jej cesarkę , dziecko się urodziło 35 tygodniu , jest to jako wcześniaj ale oddycha sam , jest zdrowe i jest bardzo silne co mnie i moją dziewczynę cieszy :) . Ale ona nadal ma wysokie ciśnienie przeważnie 140 na 90 takie ma najczęściej,dostaje 2 tabletki 3 razy dziennie chyba lub 2 , jest lekko spóchnięta jeszcze , i mam takie pytanie czy jej to przejdzie z czasem?dziś jest drugi dzień po cesarce
ponad rok temu

Witam serdeczne,
Pana partnerka znajduje się w bezpośrednim okresie po porodzie, jest więc rzeczą zupełnie naturalną że jeszcze nie doszła do siebie. Większość przypadków nadciśnienia i białkomoczu ciążowego normalizuje się w okresie połogu, a więc około 6 tygodniu po porodzie. Proszę cierpliwie czekać na regenerację organizmu i pozostać pod okresową opieką ginekologa.