Wysokie ciśnienie, nierówne bicie serca i osłabienie a sposoby leczenia

witam, moja mama (63 lata) właśnie w tym momencie ma bardzo wysokie ciśnienie 157/138/117, czuje nierówne bicie serca i jakieś szmery w głowie, ma delikatne nadciśnienie i do tej pory nic szczególnego się nie działo niedawno miała kleszcza n nodze, od dwóch dni czuje się osłabiona z zaburzeniami apetytu. niestety nie posiada ubezpieczenia i nie ma możliwości pójścia do lekarza - trudna sytuacja finansowa co możemy na ten moment zrobić ??? Bardzo proszę o pomoc

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

prosze zgłosić się do miejskiego osrodka pomocy społecznej, jezeli jestescie Państwo w trudnej sytuacji mama zostanie objęta opieką zdrowotną.

Pozdrawiam