Wysokie ciśnienie po podaniu blokady

Trzy tygodnie temu lekarz podał mi blokadę diprophos.Dostałem wysokiego ciśnienia.Nigdy nie miałem problemów z ciśnieniem.Mam uderzenia gorąca .Kardiolog zapisał mi betaloc i telmizek,jak długo blokada może powodować wzrost ciśnienia czy leki będę musiał już brać ciągle.Mój komfort życia bardzo się pogorszył.Źle sypiam stałem się bardzo nerwowy.Żona namawia mnie na wizytę u psychiatry i branie leków.Ja mam nadzieję że ciśnienie się unormuje jak blokada przestanie działać i będę taki jak kiedyś.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza wykonującego blokadę, Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.