Wysokie ciśnienie po stosowaniu leku na kołatanie serca

Witam od prawie roku biore propranolol na kolatanie serca teraz 3razy dziennie 10 ale przed ostatnia miesiaczka zaczelo mi sie wysokie cisnienie rano ok 146/93 wieczorem ok 165/105 tak falowo jakie badania powinnam zrobic i jak skutecznie bez lekow na stale unormowac to cisnienie mam 44lata ttarczyca jest ok cholesterol tez echo dobre mialam zalozony cholter tez ok zamiast wszystko lepiej przy tych lekach to doszlo to wysokie cisnienie i niewiem co dalej niechce lekow na stale prosze o porade

http://nadcisnienie.mp.pl/badania_leczenie/show.html?id=59343
Przesyłam link z poradami o niefarmakologicznym leczeniu nadciśnienie. Zwykle jednak takie postępowanie nie wystarcza i trzeba sięgnąć po farmakoterapię. Nie ma się czego bać. Leki co prawda przyjmuje się zwykle do końca życia, ale niech mi pani wierzy przynosi to więcej pożytku i korzyści.Propranolol 3 x dz to prehistoria medycyny. Należy dobrać lek stosowany 1 x dz.