Wysokie ciśnienie pomimo stosowania leków

Witam, mam 76 lat aktualne wartości mojego ciśnienie tętniczego to 150-155/60-65 mm Hg pomimo przyjmowania leku vanatex (rano) i amlozek (wieczór) nie czuję się dobrze, bardzo szybko się męczę i mam bóle głowy. Czy powinienem zmienić leki - a może lekarza Pozdrawiam i z góry dziękuję za poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości ciśnienia są nieco za wysokie. Konieczna jest modyfikacja farmakoterapii, tj. zmiana leków lub ich dawek. Podany opis nie wskazuje jednak na konieczność zmiany lekarza.